Görüntülü Reklamcılık

Doğru yer ve doğru zamanda ölçülebilir görüntülü reklamcılık imkanı ile markanızı geniş kitlelere kolayca ulaştırın.

Google Görüntülü Reklam Ağı Nedir?

 

Google kendi ağına dahil olan yüzbinlerce web sitesinde sizlerin görsel reklamlarınızı yayınlar. Binlerce kişiye ulaşma imkanı ile dijital reklamcılığın artılarından faydalanırsınız. Bir kullanıcı bir blog yazısı okurken ya da bir haber sitesinde gezinirken Google Reklamları ile markanızın / ürününüzün görsel reklamını görür. Siz kullanıcı reklamınız ile ilgilenirse maliyet ödersiniz.

 

444Click ile Avantajlısınız

Reklamlarınızı konusunda uzman ve sertifikalı hesap yöneticileri yönetir, böylelikle reklamlarınızdan en üst düzey verimi alırsınız.

 
hesap

Ölçülebilir, Efektif Reklamcılık

Google Görüntülü Reklam Ağında reklamlarınıza tam anlamıyla hakimsinizdir. Bannerlarınızın ne kadar görüntülendiğini ve ne kadar ziyaret aldığını görerek reklam bütçenizi efektif kullanırsınız. Reklam uzmanlarımız sizin için en doğru içerikli siteleri seçerek reklamlarınızdan en üst düzey verimi almanızı sağlar.

google-tanitim

Bırakın Tanıtımınızı Google Yapsın

Google görüntülü reklamlar ile hedef kitlenize geniş bir platformda kolayca ulaşırsınız. Sertifikalı hesap yöneticilerimiz marka bilinirliğinizi en üst düzeye taşımak için sizlere hizmet verir.