Facebook Reklamları ile Doğru Hedef Kitle

Türkiye'de Milyonlarca kişinin gördüğü Facebook reklamları ile hedef kitlenizi kolayca ve doğru bir şekilde belirleyin.

Neden Facebook ?

  • Türkiye dünya çapında en fazla Facebook kullanıcısına sahip ülkelerin başında geliyor. Kullanıcılar zamanlarının büyük bir kısmını Facebook'ta geçiriyor. Dünyanın en büyük sosyal ağında sizde yerinizi alarak hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz.
  • İnternet reklam uzmanı kadromuz sizlere bu geniş dünyada kılavuzluk ederek, doğru yerde doğru zamanda olmanızı ve kazanmanızı sağlar.
 

444Click ile Avantajlısınız

Reklamlarınızı konusunda uzman ve sertifikalı hesap yöneticileri yönetir, böylelikle reklamlarınızdan en üst düzey verimi alırsınız.

 
ilgi-alanina-gore

Etkili Hedef Kitle Seçimi

Reklamlarınızı sadece sizin istediğiniz kişiler görsün. Hedef kitlenizi yere, yaşa ve ilgi alanlarına göre seçerek gereksiz harcamalardan kurtulursunuz.

basit-gorsel-reklam​​

Basit ve Görsel Reklamlar

Hesap kaliteniz tıklama başına ödediğiniz tutarı belirler. Profesyonel hesap yöneticilerimiz reklamlarınızın ve hesabınızın kalitesini yükselterek daha az maliyetle üst sıralarda çıkmanızı sağlar.

ucretsiz-eklenti

Günlük Raporlama

Reklam verimliliğinizi ölçmek için ücretsiz eklentilerimiz var. Üstelik destek almak için müşterimiz olmanız yeterli.

google-dunyasi

Geniş Hedef Kitle

Facebook sahip olduğu geniş kullanıcı sayısı ile sizlere istediğiniz kadar geniş bir kitleye ulaşma imkanı tanır. Reklam Profesyonellerimiz sizin bu geniş denizde kaybolmamanızı sağlar.